Team
leuk je ontmoeten

Team

De collega’s van Flow vormen een hecht team. Wij houden er van om het ontwerpproces open te houden, en met elkaar te sparren. Iedere Flow-er heeft zijn eigen karakter en specifieke kwaliteiten, die we binnen Flow graag alle ruimte geven.

David de Jong

David de Jong

Creative director en project manager

david@flowdesign.nl
Simone Hogema

Simone Hogema

Dtp en productiemanager

simone@flowdesign.nl
Giovanni Grado

Giovanni Grado

Designer

giovanni@flowdesign.nl
Sandra Verbaan

Sandra Verbaan

Dtp-er en productiebegeleider

sandra@flowdesign.nl
David Beijersbergen van Henegouwen

David Beijersbergen van Henegouwen

(UX en web) designer

davidb@flowdesign.nl
Mariska van der Spek

Mariska van der Spek

UI designer

mariska@flowdesign.nl
Esmé van der Neut

Esmé van der Neut

Designer

esme@flowdesign.nl